قابل توجه مبلغین و مروجین شبکه های ماهواره ای از جمله “شبکه جهانی! امام حسین”

مدیر تیر ۳۰, ۱۳۹۴ ۰

 *تبلیغ شبکه های ماهوار ه ای و ترغیب افراد به تماشای آن و در نتیجه تشویق افراد به داشتن ماهواره که تبعات ورود این نوع تکنولوزی غیر قابل کنترل به منازل مسلمانان و شیعیان، خود جای بحثی مفصل را دارد.

*فعالیت این شبکه ها به نام اهل بیت در سرزمین های کفر و استکبار بدون محدودیتی از طرف دولتهایی همچون انگلیس و امریکا که محور مخالفت خود با شیعیان را در استفاده ما از دوبال پرواز خط سبز مهدویت و خط سرخ حسینی می داند. و این در حالیست که شبکه هایی همچون المنار و پرس تی وی از سوی این دولت ها همواره در روند خود دچار مشکل می گردند.

* تبلیغ و ترویج برخی از فعالیت های خاص و دشمن شادکن، به نام مکتب تشییع  که انجام و ترویج آن از کلام بسیاری از مراجع بزرگ و الخصوص بنیانگذار و رهبر کبیر انقلاب و حضرت امام خامنه ای منع گردیده است.

این در حالیست که این شبکه های مزین به نام ائمه، با تکیه و استناد بر کلام برخی همچون ” بزرگ ! مرجع جهان تشیع(به زعم خودشان)” اقدام به ترویج اینگونه از فعالیتها (قمه زنی-زنجیر تیغی-راه رفتن بر روی ذغال و…) می کنند که همواره موجبات خوشحالی دشمنان اسلام از جمله آمریکا، بزرگ استکبار جهان و انگلیس، آن روباه پیر مکار را به همراه داشته است.

* نامگذاری هفته ای با نام هفته “برائت” که حاصل تفکرات خاص این جریانات بوده و موجبات تفرقه و جدایی در صفوف مسلمین و افزایش میزان خشونت مسلمانان در برابر هم را داشته که ایام آن نیز در نزدیکی با ایام هفته ای با نام هفته “وحدت” می باشد که این یکی حاصل تفکرات رهبر انقلاب بوده است و همواره موجبات افزایش وحدت بین مسلمان و ایجاد یک صف واحد در برابر دشمنان اسلام را فراهم آورده.

حال این تفکر کجا و آن کجا؟!

* اینان را چه شده که در شبکه های خود تحت عناوین و اسماء متبرک و عظیم الشأن امامان معصوم از جمله سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین(ع) به حمایت از مظلومین جهان و مقابله با استکبار جهانی بر نمی خیزند. حال آنکه امامان ما در طول حیات مبارکشان یک لحظه هم دست از مبارزه با ظلم برنداشتند و شما فقط در یدک کشیدن این اسامی و به تصویر کشیدن مرقدهای مطهر آنان فعالیتی مضاعف داشته و وجود دفتر خود در بالای تل زینبیه را از افتخارات خود می دانید اما غافل از آنکه الشمر جالس علی صدره…

* در پاره ای از موارد می توان به کمک های دولتی کشور انگلیس و … به جهت ترویج و تشویق این شبکه ها نیز پرداخت که این خود نشان از همسو بودن این نوع فعالیتها با تفکرات استکبار را دارد.

* و…

اگر نگوییم این کار حاصل بی تقوایی است، در خوشبینانه ترین حالت می توان گفت که بی بصیرتی از وجودتان فوران میکند.

فرستادن دیدگاه »